Banku kreditēšanas politika 2016 gadā - NIB.LV - Информационная база недвижимостиNIB.LV – Информационная база недвижимости
vipdom.lv

Kura no Latvija Bankām ir vis lojālākā kredīta izsniegšanā? Cik viegli ir saņemt kredītu nekustamā īpašuma iegādei? Uz šiem jautājumiem atbildēšu Es Mārtiņš Markovs Buy  ” Vipdom real estate http://goticketsnow.com/archives/9494 Order Order ”pārstāvis.

DNB, Swedbank, Citadele, Nordea, SEB, West kredit, Grand kredit – šī ir tikai daļa no bankām un kredītiestādēm, kur var saņemt kredītu. Nedēļu atpakaļ ar potenciālaiem pircējiem bijām visās šājā sarakstā minētās.

Neliels apraksts par darījumu – dzīvokļa cena 27 500 EUR, ir pirmā iemaksa 8500 EUR, kas ir 30% no kopējās summas, vērtējums 28 900 EUR puisim minimālā alga, bet meitenei virs 450 EUR mēnesī. Jauns pāris bez kredītiem un mēnēša maksājums ņemot kredītu un 20 gadiem būtu aptuveni 130 EUR mēnesī. No malas izskatās, ka viss kārtībā, bet sākot iet uz bankām sapratu, ka nav.

Grand kredit un West kredit atbilde bija ,ka mēs kreditējam 50%-60% no īpašumu vērtības un procentu likme būs no 12%- 18% gadā, kas ir visai neizdevīgs piedāvājums.

DNB atbilde – pircējs ir par jaunu.

Swedbank atbilde – nav mūsu klienta portrets.

Nordea atbiilde – par maz ienākumu.

SEB atbilde – par maz ienākumu.

Kad klienti bija jau atmetuši visas cerības, piedāvāju viņiem aiziet uz Citadele Banku, uzrakstijām iesniegumu, iesniedzām visus dokumentu un pēc nedēļas saņēmām apstiprinājumu – 20% pirmā iemaksa, procentu likme 3,1 gadā.



Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Вопрос, который Вас интересует:

captcha

Остались вопросы?!

Закажите бесплатную консультацию у профессионалов в сфере недвижимости и юриспруденции, заполнив контактную форму.