Investīcijas nekustamajā īpašumā
index_

Nekustamais īpašums ir viens no populārākajiem ieguldījumu veidiem, domājot ne tikai par ģimenes labklājību, bet arī vecumdienām. Šodien arvien vairāk rodas pieprasījums pēc nekustamo īpašumu iegādes.Latvijā investīcijes finansiālās iespējas investīcijas objektusas nolūkos.

Iegādājoties īpašumu, noteikti ir jāpievērš uzmanība  īpašuma cenai, jo ja mērķis ir investīcija, tad cenai noteikti ir jābūt zemākai par tirgus cenu. Papildus ir jāizvērtē kopējais ieguldījums, ko sastāda gan formalitāšu kārtošana, gan arī nepieciešamā remonta un īpašuma iekārtojuma izdevumi.

Būtiski ir izvērtēt savas vai kopīgās ģimenes finansiālās iespējas ilgtermiņā. Noteikti ir jāpievērš uzmanība ikmēneša maksājumiem, kuri jāveic neatkarīgi no tā, vai mūsu ienākumi palielinās vai samazinās. Iegādājoties īpašumu, jārēķinās, ka tas visbiežāk ir ilgtermiņa ieguldījums n0 10-30  gadiem. Tāpēc svarīgi sev uzdot jautājumu, vai varēšu tikt galā ar visām izmaksām arī tad, ja uz laiku zaudēšu pastāvīgus ienākumus vai ja īpašumā nebūs īrnieks.

Iegādājoties īpašumu ar nolūku izīrēt, būtiska nozīme ir istabu skaitam un infrastruktūrai. Izvēloties istabu skaitu, tiek paredzēts, vai īpašums tiks izīrēts vienam vai vairākiem cilvēkiem. Infrastruktūras ziņā ir svarīgi pievērst uzmanību veikalu, skolu, bērnudārzu un sabiedriskā transporta pieturu pieejamībai. Ņemot vērā, ka mūsdienās gandrīz katrai mājsaimniecībai ir vismaz viena automašīna, būtiska ir autostāvvietas pieejamība.

Aizvien biežāk investīcijas objektus cilvēki izvēlas iegādāties attālināti, izmantojot profesionāļu pakalpojumus un personiski ierodas tikai brīdī, kad nepieciešams nokārtot formalitātes.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[contact-form-7 404 "Not Found"]