Kāpēc arvien vairāk iedzīvotāju par savu dzīvesvietu izvēlas Āgenskalnu?

Kādēļ arvien vairāk iedzīvotāju par savu dzīvesvietu izvēlas tieši Āgenskalnu?

Āgenskalns ir Rīgas pilsētas apkaime Pārdaugavā. Šī pilsētas daļa ir viena no zaļākajām Rīgā, jo šeit ir izvietojušies vairāki dārzi un parki. Kā viens no ievērojamākajiem ir Arkādijas parks, kuru vietējie iedzīvotāji uzskata par Āgenskalna vizītkarti.

Nesen veiktā pētījumā secināts, ka vairāk kā pusei Āgenskalna iedzīvotāju ļoti patīkt šeit dzīvot. Šo Rīgas mikrorajonu tik pieprasītu dara fakts, ka tas ir parkiem un dārziem bagāts, ko ir iecienījušas ģimenes ar bērniem un āra sporta piekritēji. Šeit ir ļoti labi attīstīta sabiedriskā transporta infrastruktūra un līdz pilsētas centram ir ļoti ērta un ātra nokļūšana. Sabiedriskā transporta tīkls šeit ir tik labi izvietots, ka vairākums iedzīvotāju tuvāko sabiedriskā transporta pieturvietu spēj sasniegt mazāk kā piecās minūtēs.

Iedzīvotāji šeit novērtē tuvumā esošo bērnudārzu, skolu, medicīnas iestāžu un citu ikdienā nepieciešamo pakalpojumu piejamību. Kalnciema kvartāls ir veicinājis ļoti lielu aktivitāti kultūras dzīvē, tadēļ pēdējā laikā ļoti lielu priekšroku dzīvei Āgenskalnā dod  kultūras dzīves piekritēji. Āgenskalna arhitektūra īpaši izceļas ar savām vēsturiskajām ēkām, ko īpaši novērtē arhitektūras piekritēji.

Zinošs nekustamo īpašumu speciālists Āgenskalnā Jums palīdzēs atrast vispiemērotāko mājokli atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[contact-form-7 404 "Not Found"]