Ķīpsala – vieta, kur satiekas miers un sajūtas!
MĀJA

Ķīpsala ir sala Daugavas kreisajā krastā, kas savienota ar Rīgas centru un Pārdaugavu un kuru no pārējās Pārdaugavas atdala Zunds. Salas garums ir 2,7 km un platums – 0,5 km. Sala pastāv un tiek apdzīvota aptuveni 300 gadu, jo sākotnēji veidojusies kā upes sanesto smilšu sēklis ar dūņainām starpkārtām.

Pēdējos gados Ķīpsala ir kļuvusi par vienu no prestižākajām vietām Rīgā. Sakārtota un droša apkārtējā vide  – lieliskā atrašānās vieta un augošais rajona prestižs to padara par arvien iecienītāku mājvietu dažādiem diplomātiem, politiķiem un citiem elites pārstāvjiem, kas nozīmē apkārtējo drošību un labus kaimiņus.

Dzīve Ķīpsalā dod iespēju būt Rīgas pilsētas straujo notikumu ieskautam, bet pēc brīža jau netraucēti baudīt mieru uz savas dzīvokļa terases Daugavas otrā krastā.

Izcilā atrašanās vieta ļauj baudīt nesteidzīgas pastaigas gar Daugavas krastu vai baudot pilsētas skatus no  Vanšu tilta, īsā laikā sasniegt Rīgas centru.

Ķīpsalu var raksturot kā ģimenei draudzīgu vietu, ņemot vērā tās apkārtnes sakopto dabu, mieru, bērnudārzu, peldbaseinu un restorānus, kur ieturēt maltītes ģimenes lokā.

Pavisam nesen, Ķīpsalā vietu ir radis viens labākajiem un kvalitatīvākajiem jaunajiem projektiem, kas apmierinās pat visprasīgāko klientu vajadzības –  Riverstone Residence.

Šo jauna tipa apbūvi, kas ir vairāku dzīvokļu privātmājas, raksturo  divi vārdi – prestižs un kvalitāte. Viss ir veidots tā, lai atbilstu visaugstākajiem standartiem un apdarē izmanotit tikai augstākās kvalitātes materiāli.

Katrs  dzīvoklis ir pārdomāts un unikāls, ar plašām terasēm un balkoniem. Visas dzīvokļa ērtības ir nodrošinātas apvienojumā ar savrupmājas privātumu.

Privāta un sakopta teritorija – māja norobežota no apkārtējās vides, bet teritorijā koki, ziedi, apzaļumojumi, bruģēti celiņi un apgaismojums vakara pastaigām.

Zvaniet un es būšu priecīgs Jums parādīt Jūsu nākotnes mājvietu, kur piepildīt sapņus.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Вопрос, который Вас интересует:

captcha

Остались вопросы?!

Закажите бесплатную консультацию у профессионалов в сфере недвижимости и юриспруденции, заполнив контактную форму.