Nekustamā īpašuma tendences 2015 un 2016 gadā - NIB.LV - Информационная база недвижимостиNIB.LV – Информационная база недвижимости
vipdom.lv

Es Mārtiņš Markovs, strādājot kompānijā Vipdom real etate Cheap 2015 un 2016 gadā novēroju šādas izmaiņas nekustamo īpašuma tirgū –

    http://patagonianfoods.cl/cheapest-place-to-buy-premarin/
  1. Ir ļoti liels pieprasījums pēc dzīvokļiem otrreizējā tirgū, precīzāk sakot, pieprasījums ir trīs reizes lielāks par piedāvājumu, kas ir skaidrojams ar banku kreditēšanu, lojālāku pieeju klientam, kā arī ”Altum” programmu, kuru izmanto ļoti daudz jauno ģimeņu, jo programma netikai samazina izdevumus pie kredīta formēšanas un pirmo iemaksau, bet arī pie reģistrācijas 2% vietā klients maksā tikai 0,5%.
  2. Order
    Pills

  3. Īres tirgū ir novērojams pieprasījuma samazinājums, kā arī īres cenas ir par 10 % kritušās, kas skaidrojams ar to, ka klienti varāk ir gatavi pirkt nevis īrēt, tāpēc daudzi klienti, kuri sākotnēji īrēja, tagad pārdot savus dzīvokļus.
  4. Pieprasījums pēc jauniem projektiem vēl joprojām ir ļoti zems, kas ir saistīts ar klientu samazinājumu no Krievijas, bet jaunie projekti, kuriem cenas par divistabu dzīvokli  ir līdz 55 000 – 60000 eur ir tikpat liels pieprasījums, kā otreizējā tirgū, jo cenas ir ļoti līdzīgas.



Comments are closed.


Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Вопрос, который Вас интересует:

captcha

Остались вопросы?!

Закажите бесплатную консультацию у профессионалов в сфере недвижимости и юриспруденции, заполнив контактную форму.