karjera nekustamo īpašumu nozarē
IMG_10063

Vai zināji, ka nekustamo īpašumu aģents ir viena no labāk apmaksātajām profesijām? Vai zini, kāpēc? Jo viss ir atkarīgs no Tevis! Jo Tu aktīvāks esi, jo vairāk saņem! Darījumu summas svārstās no dažiem simtiem līdz pat vairākiem miljoniem eiro.

Kas vēl tev būtu jāzina?

Ar ko tad īsti nodarbojas nekustamo īpašumu aģents?
Viens no šī biznesa stūrakmeņiem ir nepārtraukta klientu meklēšana, kas nodrošina lielākos panākumus šajā profesijā. Tā ir pastāvīga komunikācija un informācijas iegūšana, kas var tikt realizēta visdažādākajos veidos: zvani potenciālajiem klientiem, darbs ar datu bāzēm, darbs teritorijā, korespondences sūtīšana, kontaktu dibināšana utt. Ja Tu vēlies gūt panākumus šajā biznesā, svarīgi ir veikt visas šīs aktivitātes!

Vai es to varu?
Galvenais, ko no Tevis sagaidām, ir Tavs līdera potenciāls, spilgti izteiktu individuālismu un nestandarta domāšanu. Tev ir jābūt spējīgam kontaktēties ar jebkuru cilvēku, vēlmei pārdot un palīdzēt klientam atrast vislabāko risinājumu, interesei pelnīt vairāk kā 500EUR/mēnesī un gribasspēkam vienmēr sasniegt savu mērķi.

Mūsu apmācības – Tavi panākumi!
Mēs apzināmies, ka apmācībai ir milzīga nozīme Tavu panākumu gūšanā. Iespējams, Tev nekad nav bijusi saskarsme ar nekustamiem īpašumiem, iespējams, Tu zini mazliet, bet vēlies uzzināt vairāk. Mēs piedāvājam intensīvu un nepārtrauktu apmācību visas Tavas karjeras laikā.

3 visbiežāk uzdotie jautājumi:

Cik daudz es varēšu nopelnīt?
Tas ir atkarīgs tikai no Tevis paša. Mūsu aģentus var atpazīt pēc viņu profesionalitātes, vēlmes palīdzēt klientam un spējas produktīvi darboties. Savus ienākumu griestus Tu nosaki pats, mēs darām visu iespējamo, lai Tev palīdzētu sasniegt Tavus mērķus.

Vai man ir vajadzīga iepriekšēja darba pieredze, lai iegūtu darbu Vipdom real estate kompanijā?
Nē. Mēs apzināmies to, ka situācijā, kad Tu esi nolēmis vai nu uzsākt savu pirmo darbu vai mainīt līdzšinējo sfēru, pieredzes trūkums bieži ir tas, kas Tevi šajā procesā var apturēt. Mēs nodrošinām pietiekami profesionālu apmācību un atbalstu, lai Tu varētu apgūt visu vajadzīgo, kas nepieciešams veiksmīgai karjerai nekustamo īpašumu jomā.

Vai man būs izaugsmes iespējas?
Jā! Mūsu uzņēmumā pastāv izaugsmes iespējas. Pirmkārt, klienti un nekustamais īpašums, ar ko Tu strādā, laika gaitā var kļūt lielāki un nozīmīgāki. Otrkārt – mūsu uzņēmums nemitīgi aug un attīstās, tiek veidotas jaunas nodaļas, uzsākti jauni projekti un šo projektu vadīšanai mēs vislabprātāk izvēlamies cilvēkus no mūsu pašu vidus. Ka arī nodrošināsim Perspektīvu izaugsmi iekš Kompānijas līdz vadošā eksperta, filiāles vadītāja līmenim.

Ko mēs varam Tev piedāvāt?

NEKUSTAMO  ĪPAŠUMU AĢENTS

Ja Tu savā dzīvē esi guvis kaut vienu uzvaru, tad Tu esi īstais! Mēs meklējam mērķtiecīgas, komunikablas un par sevi pārliecinātas personības. Mērķis ir viens – ilgstoša un abpusēji izdevīga sadarbība vienotā komandā. Mēs pieņemam darbā personības, nevis profesionāļus. Tādēļ izvēloties darbiniekus, noteicošā nav ne pretendentu izglītība, ne līdzšinējā darba pieredze.

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU PĀRDOŠANAS EKSPERTI

Ja Tu jau esi strādājis nekustamo īpašumu kompānijā vai dari to vēl joprojām, tomēr esi nolēmis kaut ko mainīt, tad sūti savu CV mums! Vienīgais nosacījums no mūsu puses: Tev jābūt personībai un jābūt gatavam pieņemt mūsu filozofiju un vērtības.

 

Sūtiet savu CV jau tūlīt uz JOB@VIPDOM.LV un tiksimies intervijā.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[contact-form-7 404 "Not Found"]